lessphp fatal error: load error: failed to find /public_html/wp-content/themes/theme54575/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /public_html/wp-content/themes/theme54575/style.less Finansowanie przedsiębiorstw | DCF Consulting

Finansowanie przedsiębiorstw

Finansowanie przedsiębiorstw

Każde przedsiębiorstwo do realizowania swojego profilu działalności – produkcyjnej lub usługowej – wymaga kapitału. Jest on niezbędny zarówno na surowce i maszyny, jak i na utrzymanie administracji, transport i zarządzanie. Jedną z usług, jakie świadczy nasza firma jest pozyskiwanie inwestorów, których interesuje finansowanie przedsiębiorstw.

Finansowanie przedsiębiorstw – analiza opłacalności

Jesteś właścicielem firmy produkcyjnej lub usługowej i pojawiła się przed Tobą szansa na rozwój, dzięki współpracy z zagranicznym kontrahentem? Potrzebujesz kapitału na nową linię produkcyjną lub magazyn? My pomożemy Ci w jego uzyskaniu. Finansowanie przedsiębiorstw to jedna z dziedzin, w której się specjalizujemy, dlatego doskonale znamy wszystkie procedury i wiemy, jak skutecznie zwiększyć Twoje szanse.

Do podstawowych czynności, jakie wykonujemy, zalicza się:

  • przeprowadzenie szczegółowej analizy możliwości finansowych twojego przedsiębiorstwa,
  • wykazanie opłacalności inwestycji dla banku lub firmy, która interesuje finansowanie przedsiębiorstw,
  • przygotowanie kompletnej dokumentacji, jaka jest wymagana do sfinalizowania umowy,
  • negocjowanie korzystnych warunków finansowania z bankiem lub innym inwestorem.

Zewnętrzne finansowanie przedsiębiorstw to dla Ciebie szansa do dalszego rozwoju lub podjęcia współpracy z atrakcyjnym kontrahentem. Jeśli Twoja firma potrzebuje odświeżenia, wprowadzenia innowacyjnych technologii, wymiany zużytych maszyn lub sieci informatycznej – skorzystaj z naszych usług. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki finansowania.

W celu poznania naszej oferty skontaktuj się z nami!