Aktualizacja: 2015-05-13
Odwiedzin: 67955

Siedziba spółki

DCF Consulting Sp. z o.o.                 
ul. Kochanowskiego 24
05-071 Sulejówek

Controlling

controlling, kontrolingZarządzanie przedsiębiorstwem wymaga koordynacji wielu procesów, zadań i ludzi. Wymaga też dogłębnego spojrzenia na kondycję firmy. Najlepiej z różnych perspektyw – tak, by żaden detal nie umknął Twojej uwadze. Właśnie dlatego tak ważnym narzędziem, wspierającym proces zarządzania w biznesie, jest controlling. Powierz go w ręce ekspertów z DCF Consulting, by mieć pewność najlepszych efektów.

Controlling wspiera skuteczne zarządzanie operacyjne przedsiębiorstwem

Nie należy go mylić z audytem, tworzeniem analiz strategicznych, finansowych czy planowaniem, choć controller wszystkie te funkcje może pełnić. Jego zadaniem jednak jest przede wszystkim partnerskie doradztwo zarządowi przedsiębiorstwa i koordynacja działań wewnątrz firmy tak, by realizacja celów była możliwa i efektywna.

Proces controllingu pozwala m.in. rozpoznać i wskazać cele strategiczne przedsiębiorstwa, ogólne kierunki działania, jak i usystematyzować zarządzanie operacyjne na każdym poziomie działalności. Najlepiej, by przeprowadził go specjalista z zewnątrz, gwarantując obiektywne, niezależne spojrzenie na sytuacje biznesową.

Współpracując z DCF Consulting, wybierasz zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem praktycznym i bogatym zapleczem wiedzy dotyczącej gospodarki, finansów i ekonomii.

Rozumiemy świat biznesu i wiemy, jak się w nim poruszać. Skorzystaj z naszych kompetencji, by rozwinąć swoją firmę w dobrym kierunku.

Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie z naszymi doradcami. Zapraszamy do współpracy!

DCF Consulting Sp. z o.o., NIP: 8222147736; REGON: 140000460;
Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy
dla m.st. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000225154;
Kapitał zakładowy: 186.000,00 PLN.

login:    pass: