Aktualizacja: 2015-05-13
Odwiedzin: 67954

Siedziba spółki

DCF Consulting Sp. z o.o.                 
ul. Kochanowskiego 24
05-071 Sulejówek

Analiza finansowa - Modelowanie finansowe

Analiza finansowa, Modelowanie finansoweZależy Ci na tym, by mieć finanse firmy pod kontrolą? Chcesz, by zarządzanie budżetem przedsiębiorstwa i portfelem inwestycyjnym odbywało się w jak najbardziej optymalny sposób. Jeśli tak, wybierz współpracę z DCF Consulting. Profesjonalna analiza finansowa, wypracowanie nowatorskich modeli finansowych czy planowanie strategiczne to zagadnienia, w zakresie których jesteśmy specjalistami.

Modelowanie finansowe oparte na wiedzy i doświadczeniu

DCF Consulting działa w branży konsultingu finansowego wiele lat, a nasza praktyka zawodowa oraz szerokie kompetencje pozwalają na rzetelną ocenę sytuacji finansowej Twojej firmy w oparciu o standardowe wzory i modele działania, jak też zindywidualizowane rozwiązania.

Specjalnie dla Ciebie stworzymy szyty na miarę model finansowy, który pozwoli zwiększyć rentowność Twojego biznesu i da Ci lepszą perspektywę rozwoju. Nasza kompleksowa analiza finansowa może się stać punktem wyjścia do kreatywnego działania opartego o niezawodne rozwiązania.

Nasze modelowanie finansowe sprawdzi się m.in. gdy chodzi o realizację szeregu projektów inwestycyjnych, ale także wdrażanie nowych inicjatyw strategicznych, podczas pozyskiwania finansowania czy też przy restrukturyzacji. Z nami możesz liczyć na kompletny model finansowy – całościowy i szyty na miarę. Zajmujemy się również analizą i wdrażaniem modeli stron trzecich czy modelowaniem związanym z przejęciem innej firmy.

Skontaktuj się, by dowiedzieć się więcej – zapraszamy!

DCF Consulting Sp. z o.o., NIP: 8222147736; REGON: 140000460;
Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy
dla m.st. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000225154;
Kapitał zakładowy: 186.000,00 PLN.

login:    pass: